Genkai

3. dubna 2010 v 20:23 | Anna Love |  Postavy YYH
Jméno: Genkai
Info: paní Duchovní vlny
Místo: Lidský svět
Věk: 70+
Oči: hnědé
Vlasy: růžové
Výška: okolo 5 stopRodina a seriál:
Zde nevíme mnoho o minulosti Genkai. Ale víme že byla pozvána na Turnaj černých umění.To bylo před mnoha léty, když byla ještě mladou krásnou dívkou a podivuhodnou bojovnicí. Ona a Toguro spolu trénovali, byli v týmu a zvítězili v turnaji. Jako jedna z vítězů si přála už nikdy se tohoto krutého boje nezúčastnit. Ale o mnoho let později se dobrovolně přidala k týmu Urameshi částečně v podobě maskované bojovnice.


Jako Genkai ve vysokém věku, kterého dosáhla se rozhodla svoje umění někomu předat, začíná turnaj a ona nalézá nástupce. Yusuke se štěstím zvítězil a začíná jako její student. Brzy nalézá v jejím tréninku otužilost a zkušenosti....
Schopnosti:
Genkai je mistrem duchovní vlny, velmi silná technika Úder Síly. Jinou její technikou - duchovní zrcadlo je absorbování duchovní síly protivníka a použije ji proti němu, další schopností je Uzdravující ruka.


Speciální znaky:
Její výška. Ona je skutečně mrňavá. Na její věk je velmi silná a za zmínku stojí taky krása Genkai když byla mladá.
Osobnost:
Ona je kousavá a hrdá žena. Je velmi chladná. Občas může být hrubá, zvlášť když trénuje Yusukeho a ovšem když stojí tváří proti svému nepříteli. Ale k ostatním lidem se chová uvážlivě až hezky. Nechce být hrdinkou ani legendou a žije svůj život jak chce. Říká ,,Nechci být hrdinkou, to správný se přihodí jen v boji proti špatnému" ,,Chci žít normální život a nepotřebuji věhlas". Ovšem chrání lidský svět před přízraky, protože je silná a má schopnosti, ale nikdy nezůstala známá jako zachránce.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elíí & Veríí Elíí & Veríí | Web | 3. dubna 2010 v 20:24 | Reagovat

Ahoj
Máme new blog o klukách x)
Jukneš se na něj a písneš koment prosíím?
Pokud potřebuješ hlásnout, bo něco jiného tg nám napiš a my ti hlásneme x))
Ještě jednou moc děkujem x))))
A srry za REKLAMU x*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama