Hiei Jaganshi

3. dubna 2010 v 20:20 | Anna Love |  Postavy YYH
Jméno: Hiei Jaganshi
Místo: Ledová vesnice ze Zásvětí (Ice Country)
Věk: neznámý
Výška: okolo 5 stop = ? cm
Oči: červené
Vlasy: černé s bílími proužkyInformace:
- Jeho matka Hina, je Ledová žena, která žije v Ledové vesnici v Zásvětí. Ledové ženy vytvářejí ze svých slz perly. Ledové ženy nepotřebují muže, aby se jim narodilo dítě, protože každých 100 let se Ledové ženě narodí dítě - dívka. Ovšem Hiei je synem muže - a to Ledové ženy považují za zkázu vesnice. Rui, nejlepší přítelkyně Hiny, byla donucena malého Hieie vyhodit z Ledovcové vesnice. Než ho vyhodila, dala mu jeho Hirui kámen (slza jeho matky) a řekla, až když se vrátí, ať zabije jako první ji. Hiei žil celá léta v pomstě vrátit se do Ledové vesnice a zabít tam všechny Ledové ženy.
- Skupina banditu ho našla jako dítě a postarala se o něj. Dali mu jméno "Hiei". Hiei se k nim připojil a zabíjel s nimi. Později však při boji ztratil svůj Hirui kámen. Nyní byli 2 věci, které musel Hiei najít: jeho rodnou Ledovcovou vesnici a jeho Hirui kámen. Aby obě věci lépe našel, zašel za chirurgem Zásvětí Shigure a nechal si od něj udělat třetí oko (Jagan). Jeho démoní síla ale klesla na úplné minimum, proto ho Shigure naučil několika mečířským technikám. Teď, když měl třetí oko, nebyl po tom všem problém najít Ledovcovou vesnici. Když spatřil opět vesnici, ztratil svou touhu pomstít se, jelikož sami Ledové ženy vypadali už jako mrtvé - skoro bez života. Potkal Ruri. Dozvěděl se od ní, že dcera Hiny Yukina (Hieiova sestra, dvojče) odešla z Ledovcové vesnice najít svého bratra.

- Teď Hiei musí najít opět 2 věci: jeho Hirui kámen a jeho mladší sestru Yukinu. Rozhodl se vstoupit do Lidského světa najít ji a potkal se zde i s Kuramou. O jeden rok později potkal Yusukeho.
Schopnosti:
Jeho rychlost, jeho dovednosti s mečem a jeho třetí oko. Třetím okem má schopnost použít oheň, jeho nejsilnější techniku Černý plamen, jimž vytvoří obrovského a silného draka a Ohnivý meč. Černý plamen má jednu nevýhodu: po útoku Hiei potřebuje několik hodin spánku.


Speciální informace:
Jeho ladnost pohybů. Pro lidské oči je jeho rychlý pohyb neviditelný. Vždy nosí černý plášť a na jeho pravé ruce má tetování Černého draka.


Speciální znaky:
Hiei je velmi tichý a straňující se typ. Je velmi silný a řekne co chce, ovšem nikdy si neřekne o pomoc. Byl to zabiják, ale potom, co potkal Yusukeho, prošel změnou. Začal se strachovat o ostatní a zjistí se, že ve skutečnosti je dobrý se srdcem na pravém místě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama