Len Tao

3. dubna 2010 v 11:55 | Anna Love |  Postavy

Len

Věk: 15 let

Znamení: Kozoroh

Datum narození: 1. ledna 1994

Národnost: Čínská

Povaha: Věčně nabroušený, nikdy se nesměje, hrdý, - jednou dokonce poděkoval :)
Pochází z dynastie Tao, což je jedna z nejobávanějších dynastií. Když byl malý, zemřel mu otec a Len se dostal do výchovy ke svému strýci Jenovi, který ho učil žít podle pravidla "Znič nebo budeš zničen". Pod vlivem tohoto hesla vyrůstal bez přátel s názorem, že lidé jsou odporná a bezcenná stvoření. Z tohoto omylu ho ale vyvedl právě Yoh, kterého měl Len zabít. I když Len v prvním zápase vyhrál, dočkal se odvety, kterou v domění, že ho zloba a vztek posiluje prohrál. Při boji na postup do druhého kola vyšel s remízou, ale i s novým pohledem na svět. K titulu Krále šamanů ho doprovází věrný duch Bason.
Len Tao byl největší nepřítel Yoha ale pak zjistil, že Yoh není zas tak špatný, a když mu Yoh zachránil život, začal si ho Lenny vážit a stali se z nich nerozluční přátelé. Je z rodu Tao. Je mu 15 let a má sestru,co se jmenuje June. Jeho zbraní je velké kopí guan-dao nebo nějak tak a jeho duch strážný je Bason. Je to potomek a dědic dynastie Tao. Ze začátku byl zlý protože žil podle hesla " Znič nebo budeš zničen", které mu vštípil jeho strýc En Tao.Ena Len zničí společně s Yohem a jeho partou.
Narozeniny:1.1.1986
Furioku: 5700 a stále roste
Duch: Bason
Místo narození:Čína, ShuZhou
Typ Krve: AB
Barva:Žlutá
Přátelé:Všichni z Yohovi party
Věk:víc než 15
Největší sen: Stát se Králem Šamanů
Lenny je velmi zajímavá postava. Jde na něm dobře pozorovat změna k lepšímu. Ze začátku chtěl Lenny Yoha oddělat, ale jak ho postupně poznával, zjišťoval že není z nejhorším a začal v něm získávat důvěru. Pak se přidal na jeho stranu.
Lenny byl od mala vychovávan v mottu: " znič nebo budˇ zničen" zajímavé, ale to udělalo z Lenna to co je. Nevyrovnaný a trochu labilní. Díky pomocí přítel to ale překoná a vyklube se z něj dobrý kluk. Tváří se jako " já vás pokoušu jestli se mě dotknete" ale to je jen maska. Udržuje si, tedy nebo alespoň snaží si udržet imige " chladný jako led, led který neroztaje" ale to není pravda. Lenny je v jádru dobrý, ale o pomoc si nedokáže říct, asi protože se bojí nebo aby neukázal že je v něm kousek dobra.
Zprvu jsem Lennyho nemusela ale pak jsem si ho oblíbila!
Ve zkratce:
Místo narození: Čína, Suzhou
Datum narození: 1.1. 1984
Věk: 15
Krevní skupina: AB
Zbraně: Kwan- Dao, meč Bouří,
Duch: Bason, Černý Havran
Rodina: June- sestra, Ran- matka, En- strýc, Chin- děda, Jinny a její dva bratři- sestřenice a bratranci,
Kamarádi: Yoh, Faust, Choco, Lyserg, Ryo, Morty, Trey, Anna, Pilika, Tamara, Sharona, Lili, Ely, Milli, Sally a další...
Nepřátelé: Zek a jeho parta...(bratři Zenovi, Ramiro, Zang- Ching, Big Gyu Bill, Blocken, Turbine, Boris Drákula, Opacho, Luko, Basil, Damayaji, Kanna, Matilda a Marion, ), Spravedliví
Furyoku na začátku: 5 700 ( stále roste)

ren.jpg Sexy-Lookin' Lenny! image by Itachis_Pet_Cat

Len je neblaze proslulý zlý šaman z rodin Tao, která byla zavrhnuta kvůli lidem, kteří si mysleli, že jsou čarodějové. Len byl rozhodnutý zabít Yoha a při tom se spojil se svým strážným duchem Basonem. Nakonec se s Yohem usmířil a přidal se do jejich party.


Věk: 15
Duch: Bason
Zbraň: Quando
Sen: stát se králem šamanů 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama