Tým Masho

3. dubna 2010 v 20:36 | Anna Love |  Nepřátelé
Shinobi ze Zásvětí Skupina ninjů ze Zásvětí. Jako odměnu za případnou výhru v turnaji chtěli získat ostrov, na kterém se turnaj konal, aby se na něm mohli usídlit.
Členové týmu jsou:
Gama - mistr make-upu: S pomocí kouzelného make-upu dokáže zvýšit své bojové schopnosti (pokud namaluje sebe) nebo naopak snížit bojové schopnosti protivníka (pokud namaluje jeho). Byl zabit Kuramou hned v prvním zápasu mezi týmy Masho a Urameshi, předtím ale stihl dočasně zablokovat Kuramovu démonickou energii.
Touya - ledový mistr: Má pověst jednoho z nejzručnějších přízraků pracujících s ledem a údajně je jeden z nejlepších, nebo možná dokonce ten úplně nejlepší, ve svém oboru. Je vážný, čestný a loajální. Bojoval proti Kuramovi v druhém zápasu mezi týmy Masho a Urameshi a byl poražen a vážně zraněn přestože Kurama v té době téměř nebyl schopen používat své démonické schopnosti.
Touya stojí nad poraženým Gamou
Bakken: Umí z vody vytvořit páru. Zbabělec, kterému nedělá problém kopat do bezbranného, ale zároveň neváhá žebrat o slitování, když se sám ocitne v pozici poraženého. Nastoupil ve třetím zápasu proti skoro bezvědomému Kuramovi a málem jej zabil. Potom ho ale Yusuke zkopal na hromádku.
Jinn - mistr vánku: Ovládá vítr, což mu propůjčuje schopnost létat nebo např. vytvořit kolem svých paží větrný vír. Je velmi veselý a boj je pro něj zábava. Po tvrdém souboji byl poražen Yusukeho Úderem síly v předposledním zápasu mezi jejich dvěma týmy.
Risho: Vůdce týmu Masho. Ovládá půdu, dokáže např. vytvořit neproniknutelnou zbroj z hlíny. Nečestný démon, který chtěl vyhrát za každou cenu, byť by to bylo podvodem. Bojoval proti zraněnému Kuwabarovi a byl poražen jen díky tomu, že se v obecenstvu na poslední chvíli objevila Yukina, což zamilovanému Kuwabarovovi dodalo sílu.
Ruka: Jediná žena v týmu Masho. Má jedinečnou schopnost vytvářet a udržovat silová pole. Použila své umění, aby uvěznila Hieiho a Genkai uvnitř energetické bariéry a zabránila jim tak účastnit se celého kola zápasů mezi týmy Masho a Urameshi. Lze předpokládat, že nebyla plnohodnotnou členkou týmu, ale jen jakousi pomocnou silou, poněvadž se neúčastnila žádného ze soubojů v tomto kole.
Týmy Masho a Urameshi se spolu utkaly ve třetím kole Turnaje černých bojových umění. Za tým Masho nastoupilo 5 členů, za tým Urameshi pouze Kurama, Yusuke a nakonec i zraněný Kuwabara. Zbylým dvěma členům týmu zabránila v účasti Ruka, která je uvěznila v prostoru zápasiště v silovém poli. Pro toto kolo byl zvolen způsob boje kdy vítěz předchozího zápasu nastupuje i do dalšího zápasu proti novému protivníkovi ze soupeřova týmu a to do té doby, dokud není poražen nebo neschopen bojovat, eventuelně dokud neporazí všechny členy nepřátelského týmu. Jak se dalo čekat, nakonec po urputných soubojích zvítězil i přes svůj početní handicap tým Urameshi.
Dva členové týmu Masho - Jinn a Touya se stali přáteli Yusukeho a Kuramy. Druhý jmenovaný je dokonce později zrekrutoval k práci pro Yomiho, jednoho z vládců Zásvětí. Touya i Jinn se posléze účastnili Turnaje o vládce Zásvětí, ale byli vyřazeni v prvním kole.

Mini-galerie

Gama bojuje Touya se chystá udeřit
Jinn odpočívá Jinn a Touya - nerozlučná dvojka
1
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama