Yo ko Kurama/Shuichi Minamino

3. dubna 2010 v 20:22 | Anna Love |  Postavy YYH
Jméno: Shuichi Minamino
Místo: Lidský svět (Ningenkai)
Věk: 15 (17 na konci seriálu)
Oči: Zelené
Vlasy: Dlouhé, červené
Škola: Meiou HighRodina:
Když byl pronásledován Rei kai lovci a byl zraněn, Kurama (v jeho liščí podobě) utekl do lidského světa a vtělil se do lidské ženy Shiori Minamino. Později se ji narodil jako syn Shuichi Minamino. Jeho lidská matka ho milovala celým svým srdcem a naučila chladného Kuramu lidské lásce. Kurama se chtěl vrátit zpět do Zásvětí, jakmile získá svou sílu, kterou ztratil a opustit tak svou lidskou rodinu. Přesto zůstal, aby mohl zachránit život své matky, která byla velmi těžce nemocná a kterou taky miloval jako svou matku. Spojil se s démony Hieim a Goukim a ukradl s nimi 3 poklady světa Duchů. Pomocí jednoho z pokladů - zrcadla moci - mohl zachránit přáním život jeho matky, ovšem za cenu vlastního života, který musí zrcadlu na oplátku darovat. Yusuke však dokáže Kuramovi zachránit jeho život a pomoci i jeho matce. Nakonec Shuichi žije s jeho matkou, nevlastním otcem a jeho mladší bratrem v lidském světě dál.
Kurama a Hiei:
Kurama a Hiei se setkali ještě v době, kdy Kurama byl na základní škole. V té době měl ještě krátké vlasy! Stali se velmi dobrými přáteli, kteří si navzájem velmi dobře rozumějí.


Schopnosti:
Kurama může kontrolovat rostliny. Může jim měnit velikost i jejich myšlení a vytvořit z nich dokonalou zbraň. Jeho nejlepší zbraní je Růžový bič (Rose Whip) a Květinový vír.


Speciální znaky:
Jeho dlouhé, červené vlasy, jeho velké zelené oči, jeho elegance a inteligence ... To vše je zajímavé pro lidi a obzvlášť pro dívky ^-^


Charakter:
Je to velice pěkný člověk, který se rád usmívá, ale nikdo nemůže říct, kdo a co se za jeho úsměvem skrývá. Kurama je extrémně inteligentní osoba, jenž dokáže vždy udržet chladnou hlavu v jakémkoliv boji. Ovšem i tak, dokáže být velice chladný a nepřátelům nedává druhou šanci. V tom největším nebezpečí se dokáže přeměnit do jeho démoní podoby Yoko - legendárního lupiče v Zásvětí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AKagShilSgoale AKagShilSgoale | E-mail | Web | 28. července 2018 v 3:24 | Reagovat

Torsion bras de quelqu'un  est comment  robuste  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque  set  votre coeur  bat, il pompe le sang par  vos arteres a la reste  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-eureka/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama