Zbraně

3. dubna 2010 v 12:27 | Anna Love |  Fuiroku
1080 perel, Anna je dostala od duchů v řece, protože je její rod něco jako královský mezi médii.Měly zastavit Zeka, a když je Anna použila aby ho svázaly, zvládli to ale když na něho ostatní v tu chvíli zaútočily Zek je zničil.Vysvětlením může být to, že v každé perle je jeden duch Asakurů, Zek je přece taky Asakura, a tak je možný že jedna z jeho reinkarnací byla v perle a schválně praskla.-To si myslím já ale nemusí to tak být.
Ikupasa, Trey ji dostal od Piliky pro štěstí ještě než vyrazili do Doubie Village.Je to Treyova 2. zbraň a mnohem lepší médium než snow board.
Starožitnost a meč světla.To menší v pravé ruce je starožitnost a větší v levé meč světla.
Starožitnost - Předala ji Yohovi Anna od jeho dědi Youmeie.Dědí se v rodě Asakurů už celé stovky let.Když ji spojí s mečem vznikne dvojité médium, které se vždycky hodí, jenže by se taky mohlo stát že by něco nezafungovalo dobře a Yoh by hned přišel o své Furioku.
Meč světla - Vyrobil ho Mosuke, duch a nejlepší přítel Amidamara.V muzeu kde byl meč uchovám každou noc mosuke nad mečem brečel kvůli Amidamarovi.Meč byl už za celých 600 let zrezlý a tak ho mosuke s Yohovou pomocí opravil a Yoh ho donesl Amidamarovi.Amidamaru s Yohem nakonec šel do turnaje a meč má jako zbraň.
Talismany - používají je doshi, typyckým příkladem je Jun Tao.Jak jistě víte, doshi dokáží ovládat mrtvé a jsou něco jako šamani.Pomocí talismanů můžou změnit hodného ducha v zlého atp.Jun používala talismany na ovládání Lee- Pailonga ale Yoh ho z toho "tranzu" dokázal "vzbudit" ale Pailong je ještě k tomu napadl ale zase naštěstí ho Yoh s pomocí Šaolina zmlátili a Lee se s jun usmířil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama